JAK DZIAŁAMY

Mogą się Państwo kontaktować z nami telefonicznie lub mailowo. Możemy również umówić się na niezobowiązujące spotkanie na Państwa posesji, aby obejrzeć miejsce inwestycji i omówić zakres prac. Zastanowimy się wtedy wspólnie nad najlepszymi rozwiązaniami.
Dla osób, które zdecydują się na nasze usługi brukarskie i zakup kostki brukowej przez naszą firmę proponujemy wykonanie realistycznego projektu z proponowaną aranżacją ułożenia kostki brukowej. Projektant na miejscu dokona pomiarów powierzchni przeznaczonej pod etapy układania kostki brukowej oraz zaproponuje rodzaj i kolor kostki brukowej, który będzie komponował się z miejscową architekturą. Następnie zostanie Państwu przedstawiony realistyczny projekt 3D ułożenia kostki brukowej. Do przedstawionego projektu będzie oczywiście możliwość wniesienia poprawek aby przedstawiona wizualizacja w pełni odpowiadała Państwa oczekiwaniom. W projekcie zostanie podana ilość kostki, którą będzie trzeba zakupić.

Na podstawie oględzin terenu i ilość potrzebnej kostki brukowej sporządzimy dla Państwa kosztorys wykonawczy. Jeśli warunki współpracy będą Ci odpowiadały, zaproponujemy sprawdzonego dostawcę materiału i podpiszemy umowę. Nie muszą się Państwo martwić o transport materiałów – jeśli będzie taka potrzeba, zorganizujemy go.

Już po 3 – 4 tygodniach będą się mogli Państwo cieszyć nową estetyczną i trwałą nawierzchnią (termin realizacji zależy oczywiście od wielkości i skomplikowania zlecenia oraz od ilości aktualnie obsługiwanych zleceń).

Na nasze prace udzielana jest gwarancja.